O nás

Hlavní strana O nás

O nás

Jmenuji se Roman Drkoš a téměř 27 let se profesně zabývám prodejem a servisem automobilů prémiové kategorie. Náročná práce mi přinesla mnoho úspěchů, ale i potřeb intenzívního odpočinku. Svůj volný čas jsem často rozděloval mezi sport a aktivní dovolenou na horách nebo u moře, a to zpravidla chorvatského. Divize „CARTec consulting - nemovitosti“ vznikla na základě mé celoživotní lásky k Chorvatsku, aktivnímu odpočinku u Jadranu, jachtingu, vodním sportům a místním dobrosrdečným lidem, kteří se postupem času stali mými věrnými přáteli. Díky mnohaletým znalostem chorvatské Dalmácie, místních zvyklostí, praktických zkušeností i jazyku jsem se rozhodl nabídnout pomoc zájemcům o investice nebo rekreační bydlení v Chorvatsku s výběrem vhodné lokality a nemovitosti tak, aby se jim aktivní odpočinek stal stejně jako mně závislostí. Jsem úzce a přátelsky propojen s majiteli významné realitní kanceláře Antenor, kterou výhradně zastupujeme v České republice. Antenor nabízí naprostou většinu realitních příležitostí v Zadarském regionu, zejména v jeho severozápadní části, která se i mně stala částečně domovem. Lze se zde celoročně rekreovat, sportovat i kulturně vzdělávat. Tento region je velmi atraktivní svou nezaměnitelnou krásou a navíc s nejkratší vzdáleností cca 7 hodin z České republiky. Ze severu je ohraničený odkudkoli viditelným majestátným pohořím Velebit strmě padajícím do Velebitského kanálu, z jihozápadu pohledem na nádherně modré moře Jadranu protkané dominantními ostrovy Pašman – Ugljan, za kterými najdete dech beroucí nacionální parky Kornati , Telaštica a východně pak vodopády Krka.


V naší nabídce najdete výběr z našeho pohledu těch nejatraktivnějších nemovitostí z nabídky Antenoru, často doplněné osobními fotografiemi a komentářem. Většinu nemovitostí dobře známe stejně jako vlastní lokaci a jsme schopni prezentovat náš osobní názor a doporučení odvislé od Vámi sdělených priorit, očekávání a požadavků při pořizování nemovitosti. Máme v místě vlastní zkušenosti s výstavbou nových nemovitostí nebo s jejich rekonstrukcí a můžeme pomoci i s vlastní realizací. Rovněž Vás můžeme ubezpečit, že kvalita služeb a firem, které Vám pomůžou s výstavbou, je na velmi vysoké úrovni a v cenách, na které jste zvyklí v České republice.


Těším se, že se nám ozvete, pokud Vás bude něco z naší nabídky zajímat nebo budete mít o nemovitosti jinou představu. Můžete se však ozvat, i když budete potřebovat jen radu nebo náš názor. Chorvatsko je totiž náš druhý domov.


Roman Drkoš (CARTec consulting) a Tonči Pijaca (Antenor)

Created by Future Works